Десна в Києві впевнено перемогла Олімпік

Команда Рябоконя наблизилася до Шахтаря

Фото - t.me/DesnaChe/

Десна впевнено обіграла Олімпік (2:0) в матчі 7-го туру Favbet Ліги. Поєдинок пройшов у Київ на стадіоні Динамо ім. Валерія Лобановського в зв’язку з тим, що Чернігів увійшов в червону карантинну зону.

Команда Олександра Рябоконя повела в рахунку в середині першого тайму. Дебютний гол за Десну забив 20-річний Ілля Шевцов.

До перерви Андрій Тотовицький подвоїв перевагу Десни. Олімпік у другому таймі відігратися не зміг.

Десна піднялася на 4-е місце Favbet Ліги – команда Рябоконя відстає від Шахтаря на одне очко. Гірники сьогодні зіграли внічию з Ворсклою (1:1). Олімпік йде на 7-й позиції.

У наступному турі 31 жовтня Десна зіграє з Олександрією, Олімпік зустрінеться з Колосом.