Десна зробила камбек і розгромно перемогла Олександрію

Чернігівці обійшли Зорю, у якої два матчі в запасі

Андрей Тотовицкий, facebook.com/pg/desnafc

У поєдинку 21-го туру Favbet Ліги Десна в Чернігові перемогла Олександрію з рахунком 4:1.

Першими рахунок відкрили гості – на 29-й хвилині команда Володимира Шарана вийшла вперед після точного удару Кирила Ковальця. Однак, вже через чотири хвилини рахунок зрівняв Максим Імереков.

У другому таймі спершу за Десну відзначився Андрій Тотовицький, потім Олексій Гуцуляк, а вже в компенсований час Тотовицький оформив дубль.

Чернігівський клуб вийшов на третє місце турнірної таблиці УПЛ, однак у Зорі, яка відстає на одне очко, є два матчі в запасі. Олександрія займає сьому сходинку.

У наступному турі Десна зустрінеться з Минаєм, а Олександрія поміряється силами зі Львовом.