Динамо на виїзді переграло Зорю в матчі з двома пенальті

Кияни скористалися осічкою Шахтаря

Зоря - Динамо 1:2 огляд матчу, відео голів за 8 серпня

Фото - fcdynamo.kiev.ua

У центральному матчі третього туру чемпіонату України Динамо в гостях перемогло Зорю – 2:1.

Перший гол в матчі на початку гри забив Олександр Сирота. Це дебютний гол центрального захисника за біло-синіх.

У другому таймі Динамо мало хороший шанс відзначитися ще раз, але Карлос Де Пена не реалізував пенальті – з ударом уругвайця впорався Шевченко. Через кілька хвилин вже Зоря заробила одинадцятиметровий, але Денис Фаворов потрапив в штангу.

На 80-й хвилині Віталій Буяльський точним ударом забив другий гол Динамо в матчі. А вже в компенсований час Зоря таки відіграла один м’яч – голом відзначився Овусу Фрімпонг.

Після цього матчу Динамо набрало 6 очок і перемістилося на третє місце турнірної таблиці УПЛ, маючи гру в запасі. У Зорі 3 очка і 9-а позиція.

У наступному матчі Динамо зіграє проти Миная в рамках перенесеного матчу 1-го туру чемпіонату України, а Зоря зіграє проти команди з Ужгорода в рамках четвертого туру УПЛ.