Динамо обіграло Дніпро-1 і зберегло відрив над Шахтарем у сім очок

За киян відзначилися Миколенко і Сидорчук

Динамо Киев – Динамо Бухарест где смотреть онлайн трансляцию матча

Динамо, facebook.com/fcdynamoua

У матчі 21-го туру Favbet Динамо на Дніпро-Арені перемогло Дніпро-1 з рахунком 2:0. Поєдинок був для киян лише номінально домашнім, адже зустріч першого кола між командами за домовленістю провели на НСК Олімпійський.

Перший тайм завершився без забитих м’ячів, а в другій половині команда Мірчі Луческу все ж дотиснула свого суперника, забивши два голи зусиллями Віталія Миколенка та Сергія Сидорчука.

Відзначимо, що вже з 61-ї хвилини Динамо грало в більшості – червону картку в команді Ігора Йовічевіча отримав Артем Довбик.

Завдяки сьогоднішній перемозі Динамо зберегло відрив у сім очок над Шахтарем, який сьогодні впорався з Маріуполем (3:0). Дніпро-1 займає восьме місце і зазнав першої поразки навесні.

У наступному турі кияни зіграють проти Шахтаря 17 квітня, а дніпряни 18 квітня зустрінуться з Колосом.