Динамо обіграло Кривбас у яскравому матчі з чотирма голами та нереалізованим пенальті

Дубль на рахунку Віталія Буяльського

Динамо - Кривбас 3:1 огляд матчу, відео голів за 30 жовтня

Динамо - Кривбасс, фото - upl.ua

Динамо обіграло Кривбас у яскравому матчі 10-го туру Української Прем’єр-ліги – 3:1.

Криворіжці у поєдинку проти фаворита не стали закриватися з перших хвилин, а регулярно загрожували воротам номінальних господарів. Проте відкритий футбол дав результат Динамо. Спочатку після швидкої атаки Ванат прибрав захисника і потужним ударом відкрив рахунок. А за кілька хвилин після грубої обрізки криворіжців у центрі поля кияни провели контратаку, яку завершив Буяльський.

Кривбас зміг “повернутись у гру”, відігравши один м’яч перед перервою, гол на рахунку Романа Дебелка. Динамо ж повернуло собі перевагу у два м’ячі вже у другій половині. Голкіпер гостей Богдан Сарнавський відбив пенальті Віктора Циганкова, але у наступній атаці Буяльський оформив дубль.

Динамо набирає 13 очок і займає сьому сходинку турнірної таблиці. Кривбас з шістьма очками залишився на 13-му місці.

У наступному турі Динамо зіграє із Чорноморцем 6 листопада. Кривбас цього ж дня зіграє з Рухом.