Динамо перемогло Минай та знову збільшило відрив від Шахтаря

За киян забивали Сидорчук, де Пена та Жерсон

Динамо - Брюгге где смотреть онлайн видеотрансляцию матча

Динамо, facebook.com/pg/fcdynamoua

У матчі 17-го туру Favbet Ліги Динамо на НСК Олімпійський перемогло Минай з рахунком 3:0.

Перший тайм пройшов без забитих м’ячів, а в другій половині гри кияни тричі вразили ворота закарпатців: рахунок відкрив Сергій Сидорчук, після чого також відзначилися Карлос де Пена і Жерсон Родрігес. У той же час на 89-й хвилині Артем Бєсєдін не реалізував пенальті.

Відзначимо, що другий і третій м’ячі Динамо забивало вже в більшості, адже на 54-й хвилині у Миная був вилучений південноафриканський захисник Репо Малепе.

Проти своєї колишньої команди зі старту вийшов нападник закарпатців Артем Мілевський, якого на 60-й хвилині замінив Антон Шиндер.

Динамо знову збільшило свій відрив від донецького Шахтаря до чотирьох очок, Минай займає 12-е місце турнірної таблиці. Кияни вже 11 березня проведуть матч Ліги Європи проти Вільярреала, в той час як команда Василя Кобіна свій наступний матч зіграє 13 березня з Інгульцем.