Динамо обіграло турецький Газіантеп в товариському матчі

Перемогу киянам приніс гол Кулача
Динамо - Верес пряма видео трансляцию матча

Динамо, facebook.com/fcdynamoua

Динамо провело черговий спаринг в рамках підготовки до нового сезону. Команда Мірчі Луческу обіграла турецький Газіантеп – 3:2.

На 4-й хвилині зустрічі Анхело Сагаль вивів турецьку команду вперед. Динамо відігралося в середині першого тайму зусиллями Дениса Попова. Через хвилину автоголом “відзначився” гравець Газіантепа Ерсой Ертургул.

Після перерви Александру Максим зрівняв рахунок в матчі. На 52-й хвилині Владислав Кулач повернув перевагу киянам. Більше команди голів не забивали.

26 липня кияни повинні були провести спаринг з Вільярреалом, але іспанці скасували гру через випадки коронавірусу в команді.

Перший матч в новому сезоні УПЛ Динамо проведе проти Вереса. Поєдинок відбудеться 1 серпня в Києві.

Товариський матч

Динамо – Газіантеп (Туреччина) – 3:2 (2:1)

Голи: Попов, 27, Ертургул, 28 (автогол), Кулач, 52 – Сагаль, 4, Максим, 49

Динамо: 1-й тайм – Бойко, Тимчик, Попов, Сирота, Миколенко, Караваєв, Андрієвський, Шапаренко, Лєднєв, Сідіклей, Гармаш. 2-й тайм – Бущан, Кенджера, Попов, Шабанов, Шепєлєв, Андрієвський, Родрігес, Буяльський, Де Пена, Кулач.