Динамо перемогло дортмундську Борусію у благодійному матчі

П'ять голів, два нереалізовані пенальті та 35 тисяч уболівальників на трибунах

Динамо перемогло дортмундську Борусію у благодійному матчі - Чемпіонат України

Боруссия Дортмунд — Динамо, Getty Images

Динамо перемогло дортмундську Боруссію в благодійному матчі на Сигнал Ідуна Парк.

Вже на четвертій хвилині кияни пропустили – відзначився Джемі Байно-Гіттенс. Дуже швидко Динамо двічі забило у відповідь: Віталій Буяльський зрівняв рахунок, після чого асистував Владиславу Ванату.

На 18-й хвилині Микола Шапаренко не реалізував пенальті, однак до кінця першого тайму Ванат оформив дубль після передачі Сергія Сидорчука.

На початку другого тайму Боруссія могла забити з пенальті, але Георгій Бущан відбив удар Рейньєра. На 65-й хвилині Дортмунд скоротив відставання завдяки точному удару Тома Роте.

Матч у Дортмунді відвідали 35 тисяч уболівальників. Трибуни Сигнал Ідуна Парк рясніли жовто-синіми кольорами українського прапора.

Раніше в рамках благодійного туру на підтримку України Динамо обіграло Легію (3:1) та Галатасарай (3:1), а також зіграло внічию з Клужем (0:0).