Динамо перемогло Галатасарай у благодійному матчі

Друга перемога киян у турне на підтримку України

Динамо перемогло Галатасарай у благодійному матчі - Чемпіонат України

Динамо. Фото - Mateusz Kostrzewa, Legia.com

Динамо впевнено перемогло Галатасарай (3:1) у благодійному матчі на підтримку України. Поєдинок пройшов у Стамбулі.

В першому таймі команда Мірчі Луческу відзначилася двічі. Голи на рахунку Віталія Буяльського і Артема Бєсєдіна.

Після перерви Галатасарай скоротив відставання завдяки Баришу Їлмазу. Турок забив гол неймовірним ударом з-за меж штрафного. Остаточний рахунок зустрічі встановив Віктор Циганков.

Це друга перемога Динамо у благодійному турне. Раніше кияни перемогли Легію (3:1). 20 квітня команда Луческу зустрінеться з ЧФР Клуж.

В Україні призупинено всі футбольні змагання у зв’язку з повномасштабним вторгненням російських військ на територію країни. Війна росії проти України триває вже 50-й день.