Динамо перемогло Реал Мурсію в контрольному матчі

Перемогу біло-синім принесли голи Кулача, Шапаренка та Буяльського

Динамо - Реал Мурсія 3:1 огляд матчу, відео голів за 25 січня

Фото - fcdynamo.com

Динамо провело третій товариський матч на зборі в Іспанії. Команда Мірчі Луческу обіграла Реал Мурсію з рахунком 3:1.

Іспанська команда вийшла вперед вже на сьомій хвилині зустрічі. Динамо швидко відігралося зусиллями Владислава Кулача.

Наприкінці зустрічі точні удари Миколи Шапаренка та Віталія Буяльського принесли Динамо перемогу.

Це був третій спаринг команди Луческу в Іспанії. Раніше біло-сині розгромили іспанський Атлетіко Пульпіленьо (4:0) і люксембурзький Расинг Уніон (4:0). 27 січня Динамо зіграє з Буде-Глімтом.

Динамо займає друге місце в УПЛ, поступаючись Шахтарю два очки. Біло-сині відновлять чемпіонат 26 лютого поєдинком проти Інгульця.

• Контрольний поєдинок

Динамо – Реал Мурсія – 3:1 (1:1)
Голи: Кулач, 19, Шапаренко, 84, Буяльський, 87 – Мека, 7

Динамо (1-й тайм): Бойко, Тимчик, Сирота, Бурда, Вівчаренко, Бражко, Шепелєв, Де Пена, Антюх, Гармаш, Кулач

Динамо (2-й тайм): Моргун, Кенджера, Боль, Шабанов, Вівчаренко, Сидорчук, Буяльський, Антюх (Вітіньйо, 70), Шапаренко, Циганков, Кулач (Волошин, 79)