Динамо перемогло Ворсклу завдяки голам Циганкова і Вербича

Кияни закріпилися в якості лідера чемпіонату

Мариуполь - Динамо где смотреть онлайн видеотрансляцию матча

Фото - t.me/DynamoKyiv

Київське Динамо в матчі 11-го туру Favbet Ліги на НСК Олімпійський перемогло полтавську Ворсклу з рахунком 2:0.

Кияни забили гол вже на 14-й хвилині – відзначився Віктор Циганков з передачі Беньяміна Вербича. На 17-й хвилині м’яч у сітку полтавчан послав Карлос Де Пена, але арбітр Юрій Іванов після використання VAR скасував гол уругвайця.

Другий гол біло-сині забили на 36-й хвилині зусиллями Беньяміна Вербича, передачу йому віддав Де Пена.

Відзначимо, що команди завершували матч не в рівних складах, адже в кінцівці зустрічі пряму червону картку отримав Ілля Забарний, а потім у Ворскли був видалений Кані.

Динамо продовжує лідирувати в турнірній таблиці УПЛ і відірвалося від Шахтаря на 6 очок, однак Гірникам сьогодні ще належить провести свій матч з Дніпром-1.

У наступному матчі Динамо 2 грудня зіграє в Лізі чемпіонів з Ювентусом, після чого в УПЛ 5 грудня зустрінеться з Маріуполем. Ворскла 2 грудня в Кубку України буде протистояти Агробізнесу, а потім 6 грудня в чемпіонаті зіграє з Десною.