Динамо програло Десні в товариському матчі

Перша поразка киян під керівництвом Луческу.

Фото - ФК Динамо

Динамо програло Десні в другому товариському матчі під керівництвом Мірчі Луческу.

Десна повела в рахунку в першому таймі зусиллями Олександра Філіппова. Після перерви Віктор Циганков мав шанс зрівняти рахунок, але не реалізував пенальті.

Незабаром Циганков виправився за промах з 11-метрової позначки і забив після пасу Віталія Буяльського п’ятою. Однак вже через хвилину Десна відповіла голом Філіппова, який відзначився після проходу і передачі Михайла Мудрика.

Минулого тижня Динамо обіграло в спарингу Верес (3:0). На черзі у киян контрольний матч з Поліссям 15 серпня. Десна 14 серпня зіграє з Олімпіком.