Динамо розгромило БАТЕ в останньому спарингу зборів

Кияни забили п'ять голів

facebook.com/fcdynamoua

Динамо провело останній матч на зборах команди в Туреччині. Кияни з рахунком 5:2 перемогли білоруський БАТЕ з Борисова.

Команда Мірча Луческу вийшла вперед на 7-й хвилині після точного удару Віктора Циганкова, а на 20-й хвилині Карлос де Пена відправив м’яч у сітку зі штрафного. Ще через чотири хвилини рахунок став вже 3 0 – автогол на рахунку Бориса Копітовіча.

У другому таймі БАТЕ вдалося забити двічі в ворота Динамо, але на це кияни відповіли також двома взяттями воріт з боку Міккель Дуелунна і Жерсона Родрігеса.

Раніше на зборі в Туреччині Динамо програло Лудогорцю (1:2), перемогло тбіліське Динамо (1:0) і Шкендію (1:0), а також зіграло внічию з ЦСКА 1948 (2:2). Перший збір киян проходив в ОАЕ.

Динамо очолює турнірну таблицю Favbet Ліги. 13 лютого команда Луческу відновить сезон матчем проти Олімпіка. 18 і 25 лютого біло-сині зіграють з Брюгге в 1/16 фіналу Ліги Європи.

Контрольний матч
Динамо – БАТЕ (Борисов, Білорусь) 5:2 (3:0)
Голи: Циганков, 7, де Пена, 20, Копитович, 24 (автогол), Дуелунн, 85, Родрігес, 88 – Умаров, 79, Сорока, 86

Динамо: Бущан (Нещерет, 46, Моргун, 86), Миколенко (Сідіклей, 67), Попов (Сирота, 72), Забарний (Шабанов, 58), Караваєв (Кенджера, 46), Андрієвський, Шепєлєв (Сидорчук, 46), Буяльський (Дуелунн, 72), Циганков (Лєднєв, 62), де Пена (Родрігес, 46), Бєсєдін