Кияни випереджають Гірників на чотири очки

Динамо - Колос: прямая видеотрансляция матча

Фото - t.me/DynamoKyiv

Динамо розгромило ПФК Львів в заключному матчі 16-го туру Favbet Ліги.

Кияни вийшли вперед вже на першій хвилині гри: Артем Бєсєдін з близької відстані добив м’яч у ворота після помилки Ореста Костика. Другий м’яч Віктор Циганков забив з пенальті на 36-й хвилині.

У другому таймі Томаш Кенджера зробив рахунок розгромним, але львів’янам вдалося відіграти один м’яч зусиллями Назарія Нича. Остаточний рахунок у грі встановив Богдан Лєднєв.

Команда Мірчі Луческу зміцнила лідерство в чемпіонаті, збільшивши відрив від Шахтаря до чотирьох очок. Гірники сьогодні програли Зорі (0:1).

ПФК Львів зазнав другої поразки поспіль і опустився на останнє місце в Favbet Лізі.

У наступному турі Динамо в Ужгороді зіграє з Минаєм, а ПФК Львів зустрінеться з Зорею.