Динамо розгромило Полісся в товариському матчі

Супряга оформив дубль.

Динамо Верес

Фото - facebook.com/fcdynamoua

Динамо провело третій товариський матч під керівництвом нового головного тренера Мірчі Луческу. Біло-сині розгромили новачка Першої ліги Полісся – 5:1.

У першому таймі команда Луческу зняла всі питання щодо переможця двобою, відзначившись чотири рази. Дубль оформив Владислав Супряга. Ще по голу забили Віталій Буяльський та Микола Шапаренко.

Після перерви Полісся скоротило відставання в рахунку зусиллями Ярослава Галенка. Наприкінці поєдинку Міккель Дуелунн забив п’ятий гол Динамо.

Раніше в контрольних поєдинках Динамо перемогло Верес (3:0), а також поступилося Десні (1:2).

Новий сезон чемпіонату України стартує 21 серпня. У цей день Динамо на виїзді зіграє з Олімпіком.