Динамо розгромило Верес в першому контрольному матчі під керівництвом Луческу

Один з голів забив Супряга.

Мирча Луческу. Фото - fcdynamo.kiev.ua

Динамо провело перший товариський матч під керівництвом нового головного тренера Мірчі Луческу. Київський клуб в спарингу впевнено переміг Верес – 3:0.

У першому таймі Динамо відзначилося двічі. Результативні удари на рахунку Міккеля Дуелунна і Владислава Супряги, який повернувся в розташування киян після оренди в СК Дніпро-1. Після перерви третій гол Динамо в матчі забив Карлос де Пена.

Також ігрову практику отримали: Олександр Тимчик, Богдан Лєднєв, Роман Вантух, Жерсон Родрігес і Сергій Булеца. Вони влітку повернулися в Динамо з оренд.

Луческу очолив Динамо в кінці липня. На посту наставника киян 75-річний румун змінив Олексія Михайличенка, який в минулому сезоні посів з біло-синіми друге місце в чемпіонаті і виграв Кубок України.

Верес завершив сезон на третьому місці групи А Другої ліги і зіграє в плей-офф за право грати у Першій лізі. Клуб з Рівного зустрінеться з Черкащиною. Матчі пройдуть 16 і 20 серпня.

Контрольний матч

Динамо – Верес – 3:0
Голи: Дуелунн, 6, Супряга, 16, Де Пена, 52

Динамо (1 тайм): Бойко, Тимчик, Забарний, Сирота, Караваєв, Сидорчук, Шепелев, Буяльський, Лєднєв, Дуелунн, Супряга

Динамо (2 тайм): Бущан, Тимчик, Сидорчук (Забарний, 68), Сирота, Вантух, Андрієвський, Буяльський (Родрігес, 68), Булеца, Цітаішвілі, де Пена, Соль.

Верес (стартовий склад): Когут, Пінчук, Махнєв, Гончаренко, Солдат, Петько, Кучеров, Хоцяновський, Соломка, Панасенко, Шестаков.