Динамо розійшлося безгольовою нічиєю зі збірною Йорданії

Команди не показали яскравої гри

Шапаренко Динамо

Николай Шапаренко, facebook.com/fcdynamoua

Динамо в контрольному матчі зіграло внічию зі збірною Йорданії – 0:0.

Команда Мірчі Луческу в першому таймі не створила особливих моментів, а ось суперник міг забивати, але з лінії воріт м’яч виніс Миколенко.

Після паузи біло-сині створили кілька моментів, але свої моменти не змогли реалізувати Шапаренко та Дуелунн.

Раніше в Еміратах підопічні Луческу програли польській Легії (0:2) і перемогли Шахтар Солігорськ (2:0).

На зимову паузу Динамо пішло на першому місці в Favbet Лізі. У лютому кияни зіграють з Брюгге в 1/16 фіналу Ліги Європи.

Контрольний матч
Динамо – збірна Йорданії – 0:0 (0:0)

Динамо (перший тайм): Бущан, Кенджера, Сирота, Забарний, Миколенко, Сидорчук, Шепелев, Буяльський, Де Пена, Родрігес, Супряга.

Динамо (другий тайм): Бойко, Кенджера, Попов, Шабанов, Миколенко, Сидорчук (Ванат, 64), Шапаренко, Буяльський (Лєднєв, 75), Караваєв, Дуелунн, Бесєдін.