Динамо розписало результативну нічию з ЦСКА 1948 в спарингу

У складі киян відзначилися Циганков і Де Пена

t.me/DynamoKyiv

Динамо зіграло внічию з болгарським ЦСКА 1948 в контрольному матчі на зборі в Туреччині.

В середині першого тайму Віктор Циганков вивів киян вперед, а незабаром Віталій Буяльський міг збільшити перевагу біло-синіх, проте не реалізував пенальті.

На старті другої половини матчу Динамо пропустило, але на 62-й хвилині Карлос Де Пена забив з 11-метрової позначки другий м’яч своєї команди. Втримати перемогу команді Мірчі Луческу не вдалося: ближче до кінця зустрічі болгари зрівняли рахунок.

Раніше на турецькому зборі кияни програли Лудогорцю (1:2) і перемогли тбіліське Динамо (1:0). До кінця збору Динамо зіграє зі Шкендією та БАТЕ.

Контрольний матч

ДинамоЦСКА 1948 (Болгарія) – 2:2
Голи: Циганков, 30, Де Пена, 62 (пен.) – Топузов, 47, Бастунов, 82
Нереалізований пенальті: Буяльський, 42

Динамо (перший тайм): Нещерет – Миколенко, Забарний, Сирота, Караваєв – Шепелєв, Андрієвський, Буяльський, Дуелунн, Циганков – Ванат.

Динамо (другий тайм): Бущан – Кенджьора, Попов, Шабанов, Сідіклей – Сидорчук, Андрієвський (В.Волошин, 68), Лєднєв, Родрігес, де Пена – Супряга (Русин, 87).