Динамо в Києві несподівано зіграло внічию з Інгульцем

Чинний чемпіон України вперше в сезоні втратив очки

Ингулец - Динамо. Фото - twitter.com/dynamokyiven

Динамо зіграло внічию з Інгульцем (1:1) в поєдинку 4-го туру УПЛ. Матч відбувся на стадіоні Динамо ім. В. Лобановського на прохання клубу з Петрово.

Кияни володіли перевагою в першому таймі, однак повести в рахунку чинному чемпіону України не вдалося. Після перерви Інгулець продовжував стримувати атаки біло-синіх.

На 71-й хвилині Динамо вийшло вперед завдяки автоголу Михайла Шишки. Через п’ять хвилин Інгулець відігрався після точного удару Іллі Коваленка. Як підсумок, нічия – 1:1.

Динамо вперше в сезоні втратило очки в матчі УПЛ. Біло-сині з десятьма очками займають друге місце в турнірній таблиці, поступаючись Десні два очка.

Інгулець набрав перше очко в сезоні. Команда Сергія Лавриненка замикає турнірну таблицю.

У наступному турі 22 серпня Динамо зіграє з Десною. Інгулець 23 серпня зустрінеться з ПФК Львів.