Динамо в контрольному матчі обіграло солігорський Шахтар

Відзначилися Клейтон і Циганков

Клейтон. Фото — fcdynamo.kiev.ua

Динамо провело другий контрольний матч на зборах в ОАЕ.

Команда Мірчі Луческу обіграла солігорський Шахтар українця Романа Григорчука – 2:0. Обидва голи кияни забили в другому таймі – відзначилися Клейтон і Віктор Циганков.

Для Динамо ця перемога стала першою в 2021 році. Раніше підопічні Луческу з рахунком 0:2 програли польській Легії.

Сьогодні стало відомо, що спаринг Динамо з клубом ОАЕ Аджманом скасований через позитивні тести на коронавірус у суперника. Таким чином, кияни в Еміратах зіграють ще одну зустріч, проте поки що суперник не визначений.

На зимову паузу Динамо пішло на першому місці в Favbet Лізі. У лютому кияни зіграють з Брюгге в 1/16 фіналу Ліги Європи.

• Контрольний матч.

Динамо – Шахтар Солігорськ – 2:0 (0:0)
Голи: Клейтон, 51, Циганков, 78.

Динамо (перший тайм): Нещерет – Караваєв, Сирота (Шабанов, 40), Попов, Миколенко – Андрієвський, Шепелєв, Де Пена, Родрігес, Лєднєв – Бесєдін.

Динамо (другий тайм): Бущан – Сідіклей, Шабанов, Забарний, Кенджера – Андрієвський (Миколенко, 75), Буяльський, Дуелунн, Циганков (Ванат, 87), Клейтон – Супряга.