Динамо в полум’яній серії післяматчевих пенальті обіграло Ворсклу і виграло Кубок України

Драматична перемога киян.

Динамо Ворскла

Фото - fcdynamo.kiev.ua

Фінальний матч Кубка України-2019/20 між Динамо і Ворсклою завершився перемогою киян в серії післяматчевих пенальті (8:7).

Команда Юрія Максимова повела в рахунку на 11-й хвилині матчу зусиллями Руслана Степанюка. Динамо відігралося ще до перерви. Беньямін Вербич пробив в кут воріт Ворскли.

На 70-й хвилині поєдинку Динамо вийшло вперед після точного удару Вербича, але гол словенця був скасований через офсайд у Володимира Шепелєва. До кінця основного часу зустрічі командам так і не вдалося вирвати перемогу.

У додатковий час Динамо і Ворскла також не виявили переможця. Доля зустрічі вирішилася в серії післяматчевих пенальті.

Гравці Динамо реалізували вісім ударів з одинадцятиметрової позначки. Ворскла – на один менше. Вирішальний промах допустив Володимир Баєнко.

Динамо виграло Кубок України в 12-й раз в історії. Останній раз кияни перемагали в турнірі в 2015 році. Нагадаємо, що Шахтар 13 разів ставав володарем Кубка України.

Ворскла вдруге зіграла у фіналі Кубка України. У 2009 році полтавці виграли турнір, обігравши Шахтар (1:0).