favbet

Динамо в спарингу розгромило однойменний клуб з Бухареста

Голи забивали Клейтон, Лєднєв і Хондак

Динамо Киев - Динамо Бухарест, fcdynamo.kiev.ua

Київське Динамо в товариському матчі перемогло Динамо з Бухареста з рахунком 3:0. Поєдинок проходив без глядачів в Києві на стадіоні імені Валерія Лобановського.

Підопічні Мірчі Луческу забили два голи ще в першому таймі. Спершу відкрив рахунок бразильський легіонер біло-синіх Клейтон, а потім закріпив перевагу Динамо Київ Богдан Лєднєв. У другому таймі вже в доданий час остаточний рахунок встановив вийшовший на заміну Данило Хондак.

Кияни провели спаринг, намагаючись тим самим заповнити паузу в чемпіонаті України через матчі відбору на чемпіонат світу-2022.

Динамо лідирує в турнірній таблиці Favbet Ліги, випереджаючи Шахтар на сім очок. Наступний офіційний матч кияни проведуть 4 квітня проти Олександрії.