Динамо впевнено у гостях перемогло Верес

Дубль на рахунку Беньяміна Вербича

Верес - Динамо 0:3 огляд матчу, відео голів за 4 грудня

Верес - Динамо, t.me/DynamoKyiv

У матчі 17-го туру УПЛ київське Динамо на виїзді перемогло рівненський Верес із рахунком 3:0.

Біло-сині відкрили рахунок на 21-й хвилині після точного удару Беньяміна Вербича і пішли на перерву за мінімальної переваги в рахунку.

У другому таймі Циганков пробивав пенальті, але не зумів його реалізувати. Після цього вже на 61-й хвилині Вербич оформив дубль, а Віктор Циганков все ж таки відзначився, забивши з гри на 64-й хвилині. Поєдинок Верес закінчував у меншості – на 87-й хвилині червону картку отримав Дмитро Немчанінов.

Зазначимо, що поле стадіону Авангард у Луцьку перед грою розкритикував асистент Мірчі Луческу Огнєн Вукоєвич, заявивши, що на газонах із таким станом грати не можна.

У результаті Динамо зрівнялося за очками із Шахтарем, але за додатковими показниками поступається Гірникам і залишається на другому місці турнірної таблиці. Верес йде восьмим.

Вже 8 грудня команда Мірчі Луческу в Лісабоні зіграє з Бенфікою, після чого 12 грудня зустрінеться із Зорею в УПЛ. Верес 11 грудня гратиме проти Руху.