Не обійшлося без неприємностей - Дубінчак отримав травму

Динамо з дублем Циганкова розгромило Атлетіко Пульпіленьйо в першому спарингу в році - Чемпіонат України

Фото - Твиттер Динамо

Динамо розгромило Атлетіко Пульпіленьйо, який виступає в іспанській Сегунді B, у першому контрольному матчі на зборі в Іспанії – 4:0.

Усі чотири голи кияни забили у другому таймі. Забивали футболісти, які вийшли на заміну – Віктор Циганков оформив дубль, ще по одному м’ячу в активі Карлоса де Пени і Віталія Буяльського.

Зазначимо, що зіграли у спарингу Микита Бурда, Денис Антюх, Владислав Кулач та Владислав Дубінчак. Останній не зміг продовжити гру через пошкодження та був замінений на 42-й хвилині.

До кінця першого збору в Іспанії чемпіон України також зіграє з Расінг Уніоном (22 січня), Мурсією (25 січня) та Буде-Глімтом (27 січня).

• Товариський матч

Динамо – Атлетіко Пульпіленьйо (Іспанія) – 4:0 (0:0)
Голи: Циганков, 66, 77, де Пена, 76, Буяльський, 87

Динамо (1-й тайм): Бойко – Кенджера, Бурда, Шабанов, Дубінчак (Вівчаренко, 42) – Сидорчук, Шепелєв – Антюх, Гармаш, Вербич – Супряга.

Динамо (2-й тайм): Моргун – Тимчик, Біль, Сирота, Вівчаренко – Бражко, Шапаренко – Циганков, Буяльський, де Пена – Кулач.