Динамо з дублем Ваната зіграло внічию із загребським Динамо

Друга нічия у п'яти благодійних матчах чемпіона України

Динамо з дублем Ваната зіграло внічию із загребським Динамо - Чемпіонат України

facebook.com/fcdynamoua

Динамо внічию завершило п’ятий матч європейського благодійного туру, у якому на виїзді зустрічалося з однойменним клубом із Загреба.

Гості відкрили рахунок на восьмій хвилині, коли відзначився форвард Владислав Ванат.

20-річний нападник оформив другий дубль за два матчі на 16-й хвилині з результативної передачі Віталія Буяльського.

До кінця першого тайму господарі поля у Загребі відновили паритет: забивали хавбек Мілан Вукотич та форвард Лука Менало.

74 хвилини на полі провів футболіст збірної України Артем Довбик, контракт якого належить Дніпру-1. В епізоді з першим голом Ваната Довбик віддав гольову передачу.

Динамо розписало другу нічию у п’яти благодійних матчах, раніше не забивши Клужу (0:0). З початку квітня підопічні Луческу обіграли Легію і Галатасарай (обидва матчі – по 3:1) та дортмундську Боруссію (3:2).

У середу, 4 травня, чемпіони України проведуть завершальний матч європейського туру проти швейцарського Базеля. Початок — о 20:00 за київським часом.