Динамо здобуло мінімальну перемогу над тбіліським Динамо на зборі в Туреччині

Перемогу біло-синім приніс гол Буяльського

Владимир Шепелев, facebook.com/fcdynamoua

Київське Динамо мінімально обіграло Динамо Тбілісі в контрольному спарингу на зборі в Туреччині – 1:0.

У першому таймі свої моменти не реалізували Забарний, Дуелунн і Караваєв. Після паузи шанси забити втратили Шабанов та Кенджера – в свою чергу, грузинський клуб не зміг використати момент Ахвледіані.

Втім, в компенсований час біло-сині таки дотиснули суперника – відзначився Буяльський, реалізувавши пенальті.

Раніше в Туреччині команда Мірчі Луческу програла Лудогорцю (1:2). Перший збір кияни провели в ОАЕ – там Динамо програло польській Легії (0:2), перемогло Шахтар з Солігорська (2:0) і зіграло внічию зі збірною Йорданії (0:0).

Динамо завершило першу частину сезону на першому місці Favbet Ліги. Команда Луческу відновить чемпіонат України поєдинком проти Олімпіка 13 лютого.

Контрольний матч.

Динамо – Динамо Тбілісі (Грузія) – 1:0 (0:0)
Гол: Буяльський, 90+2 (пен.).

Динамо (перший тайм): Бойко, Сідіклей, Сирота, Забарний, Караваєв, Шепелєв, Шапаренко, Лєднєв, Дуелунн, Русин (Ванат, 37), Супряга.

Динамо (другий тайм): Нещерет, Миколенко, Шабанов, Попов, Кенджьора, Сидорчук, Де Пена, Буяльський, Шапаренко (В. Волошин, 87), Родрігес (Н. Волошин, 90+3), Бєсєдін (Ванат, 80).