Динамо здобуло важку перемогу над Колосом в неймовірному матчі з чотирма пенальті і видаленням

Бенефіс Бойко і VAR.

Динамо Колос

Фото - twitter.com/DynamoKyiv

У домашньому матчі 27-го туру Favbet Ліги Динамо на НСК Олімпійський обіграло Колос з рахунком 2:1.

У першому таймі команди голів не забивали. Після перерви Колос міг повести в рахунку, але Андрій Богданов не реалізував пенальті. Удар півзахисника парирував Георгій Бущан.

На 64-й хвилині право пробити пенальті отримало Динамо. Віктор Циганков з одинадцятиметрової позначки був точний. В епізоді з пенальті другу жовту картку отримав захисник Колоса Кирило Петров.

Через п’ять хвилин Колос відігрався – пенальті впевнено реалізував Арні Вілхьялмссон. На 77-й хвилині арбітр зустрічі Сергій Бойко поставив ще один пенальті в ворота гостей, але скасував своє рішення після перегляду відеоповтору.

У кінцівці зустрічі Динамо все ж вдалося вирвати перемогу. Бойко за допомогою арбітрів VAR поставив черговий пенальті в матчі. Карлос Де Пена був точний і приніс киянам три очки.

Динамо набрало 55 очки і йде на другому місці Favbet Ліги. Колос замикає верхню шістку турнірній таблиці. Нагадаємо, що вчора Шахтар достроково став чемпіоном України.

У наступному турі 28 червня Динамо на виїзді зіграє з Десною, Колос 27 червня зустрінеться з Олександрією.