Динамо здобуло вольову перемогу над СК Дніпро-1

Команда Луческу зміцнила лідерство в Favbet Лізі

Виктор Цыганков, facebook.com/fcdynamoua

Динамо на НСК Олімпійський перемогло СК Дніпро-1 (2:1) в матчі 8-го туру Favbet Ліги. Поєдинок був перенесений з Дніпра до Києва на прохання столичного клубу.

В середині першого тайму СК Дніпро-1 повів в рахунку після красивого голу Олександра Назаренка. Динамо відігралося ще до перерви – автоголом відзначився захисник дніпрян Володимир Адамюк.

На 43-й хвилині команда Мірчі Луческу вийшла вперед зусиллями Віктора Циганкова. СК Дніпро-1 зрівняти рахунок не зумів.

Нагадаємо, що зустріч пропустили три гравці Динамо (воротарі Георгій Бущан і Денис Бойко, захисник Віталій Миколенко), який здали позитивні тести на коронавірус. В основі киян вийшов 18-річний голкіпер Руслан Нещерет.

Динамо продовжує лідирувати в Favbet Лізі, випереджаючи Шахтар на чотири очки. СК Дніпро-1 йде на 10-й позиції.

4 листопада Динамо на виїзді зіграє з Барселоною в третьому турі Ліги чемпіонів, а 8 листопада команда Луческу зустрінеться з Шахтарем. СК Дніпро-1 6 листопада вдома прийме Колос.