Динамо зіграло внічию з Десною перед матчем кваліфікації ЛЧ проти АЗ

Кияни вперше втратили очки під керівництвом Луческу.

Динамо Десна

Фото - t.me/DesnaChe

Динамо на НСК Олімпійський зіграло внічию з Десною в стартовому матчі 2-го туру Favbet Ліги.

У перші двадцять хвилин зустрічі Десна кілька разів загрожувала воротам Динамо, але Філіп Будковський не зумів реалізувати свої гольові моменти. Перед перервою вже кияни були близькі до того, щоб повести в рахунку, але удари Томаша Кенджери і Карлоса де Пени не стали результативними.

У другій половині зустрічі команди також голів не забивали. Як підсумок, нічия – 0:0.

Відзначимо, що за Динамо дебютував 18-річний Ілля Забарний. На 35-й хвилині матчу захисник замінив Олександра Тимчика, який отримав травму.

У наступному матчі Динамо 15 вересня вдома прийме АЗ в третьому кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів. Початок – о 20:00. Біло-сині вже опублікували заявку на майбутній поєдинок.

У 3-му турі Favbet Ліги Динамо зустрінеться з ПФК Львів, Десна зіграє проти Інгульця.