Динамо зіграло внічию з Десною, реалізувавши пенальті на 90+2-й хвилині

Чернігівська команда догравала поєдинок у меншості

Десна - Динамо. Фото - twitter.com/DynamoKyiv

Динамо в Києві зіграло внічию з Десною в центральному матчі 15-го туру Favbet Ліги. Поєдинок повинен був відбутися в Чернігові, але клуби домовилися про перенесення зустрічі в столиці України.

У першій половині зустрічі рахунок на табло не змінився – 0:0. На 53-й хвилині Десна вийшла вперед – Філіп Будківський замкнув подачу Владислава Калитвинцева.

У кінцівці зустрічі Десна залишилася в меншості – другу жовту картку отримав Денис Безбородько. На 90+2-й хвилині Динамо вдалося зрівняти рахунок – Віктор Циганков реалізував пенальті, призначений після перегляду відеоповтору.

Динамо очолює Favbet Лігу, випереджаючи Шахтар на одне очко. Десна йде на четвертій позиції.

25 лютого Динамо проведе матч-відповідь 1/16 фіналу Ліги Європи проти Брюгге. У Києві команди не виявили сильнішого – 1:1.