Дніпро-1 на своєму полі обіграв Маріуполь і вийшов в лідери УПЛ

Гості догравали матч у меншості

Дніпро-1 - Маріуполь 2:1 огляд матчу, відео голів за 7 серпня

Фото - scdnipro1.com.ua

У матчі третього туру чемпіонату України Дніпро-1 на своєму стадіоні переграв Маріуполь – 2:1.

Ще в першому таймі команда Ігора Йовічевіча оформила комфортний для себе результат. Спочатку відзначився Артем Довбик, а потім з пасу нападника Дніпра-1 забив Олександр Назаренко.

Після перерви Маріуполь зумів відіграти один м’яч зусиллями Богдана В’юнника, але на більше гостей в цьому матчі не вистачило. Крім того, підопічні Остапа Маркевича догравали зустріч у меншості – за дві жовті картки був вилучений Олександр Драмбаєв.

Після цього матчу Дніпро-1 набрав 7 очок і вийшов на перше місце турнірної таблиці УПЛ. В активі Маріуполя 1 пункт і 12-я позиція.