Дніпро-1 обіграв Минай і продовжив безпрограшну серію в УПЛ

Команда Кучера програвала по ходу гри

Дніпро-1 - Мінай 3:1 огляд матчу, відео голів за 6 листопада

Днепр-1 - Минай, фото - upl.ua

У матчі 11-го туру чемпіонату України Дніпро-1 переміг Минай з рахунком 3:1. Поєдинок відбувся в Ужгороді на стадіоні Авангард.

Перший тайм завершився без забитих голів. А у другому таймі футболісти Минаю несподівано відкрили рахунок завдяки влучному удару Назарія Воробчака.

Але до кінця гри команда Олександра Кучера не лише зрівняла рахунок, а й гарантувала переможний результат. У складі Дніпра-1 відзначилися Едуард Сарапій, Олексій Гуцуляк та Яніс Амаш.

Дніпро-1 набрав 28 очок і продовжує лідирувати у чемпіонаті України. Команда Кучера ще не програвала у поточному розіграші УПЛ. Минай знаходиться на 11-му місці.

У наступному турі УПЛ Дніпро-1 зіграє проти Колоса, а Минай гратиме з Чорноморцем.