Дніпро-1 сенсаційно поступився Оболоні

Кияни здобули першу перемогу та обійшли команду Кучера у таблиці

Дніпро-1 - Оболонь 1:2 огляд матчу, відео голів за 20 серпня

Днепр-1 - Оболонь. Фото - upl.ua

СК Дніпро-1 сенсаційно поступився Оболоні, ведучи у рахунку після першого тайму, у 4-му турі УПЛ – 1:2.

Дніпряни швидко відкрили рахунок – це зробив Піхальонок з пенальті. На перерву команди пішли за мінімальної переваги номінальних господарів (грали в Ужгороді), але у другому таймі Оболонь перевернула гру.

Вже на першій хвилині другої половини рахунок зрівняв Ростислав Тарануха. Асистом його забезпечив Ігор Краснопір, який щойно вийшов на заміну. А на 83-й хвилині вже сам Краснопір записав своє ім’я на табло, забивши переможний гол з передачі Віталія Груші.

Завдяки цій невдачі команда Олександра Кучера втратила можливість піднятися до зони єврокубків. Оболонь здобула першу перемогу в сезоні та залишила зону вильоту, при цьому обійшовши дніпрян у таблиці.

Це вже друга поспіль осічка віце-чемпіона України – 13 серпня команда Кучера розписала нічию (1:1) із Минаєм.

У наступному турі дніпряни зіграють у гостях проти лідера чемпіонату Руху. Оболонь 28 серпня прийме Кривбас.