Дніпро-1 упустив перемогу в спарингу з Будучністю

Дніпряни провели два спаринги за один день

Фото - scdnipro1.com.ua

СК Дніпро-1 у спарингу з Будучністю розійшовся результативною нічиєю — 2:2.

Команда Йовічевич повела в рахунку перед перервою — відзначився Піхальонок. Розв’язка зустрічі наступіла під час заключної 10-хвилинки.

На 81-й хвилині забив Назаренко, подвоївши перевагу дніпрян. Однак за час, що залишився, чорногорцям вдалося звести матч до нічиєї зусиллями Вуячича і Раічковича.

Для СК Дніпро-1 це був другий спаринг за один день: вранці підопічні Йовічевича розгромили румунський Металоглобус (4:1).

Дніпряни з вісьмома очками замикають турнірну таблицю УПЛ. Відновить сезон СК Дніпро-1 поєдинком проти Інгульця.