Дніпро-1 в заключному спарингу турецького збору розгромив Зету

Перед цим команда Йовічевича програла ташкентському Локомотиву

Днепр-1, facebook.com/sportclubdnipro1

СК Дніпро-1 в заключному контрольному матчі збору в Туреччині розгромив чорногорську Зету – 4:1

Дніпряни зробили хорошу перевагу до перерви – відзначилися Довбик і Когут. У другому таймі Ігнатенко довів перевагу до трьох голів, однак Орландіч відразу скоротив відрив у рахунку. Фінальну крапку поставив Тейлор, повернувши різницю до трьох м’ячів.

Сьогодні підопічні Ігора Йовічевіча провели ще один спаринг – дніпряни з розгромним рахунком програли ташкентському Локомотиву (0:3).

Нагадаємо, що вже наступної неділі, 14 лютого, Дніпро-1 зустрінеться з Інгульцем в 14-му турі Favbet Ліги. У турнірній таблиці команда Йовічевича зараз посідає останнє місце.