Дніпро-1 виграв перший матч на турецькому зборі

Команда Йовічевича обіграла болгарський Бероє

Дніпро-1 виграв перший матч на турецькому зборі - Чемпіонат України

facebook.com/sportclubdnipro1

Дніпро-1 з перемоги розпочав контрольні матчі на навчально-тренувальному зборі в Туреччині.

У першому матчі команда Ігора Йовічевича мінімально обіграла болгарський Бероє – 2:1. У складі дніпрян забивали Валентин Рубчинський та Володимир Адамюк.

Захисник Сергій Логінов і півзахисник Ігор Когут пропускали сьогоднішній матч через незначні пошкодження.

Через тиждень, 4 лютого, Дніпро-1 проведе матч з чорногорським Дечичем. Перший збір команди триватиме до 6 лютого.

Підопічні Йовічевича закінчили першу частину сезону на третьому місці Прем’єр-ліги, на чотири очки випереджаючи Зорю. В 1/4 фіналу Кубка України суперником Дніпра-1 стане Ворскла.

• Контрольний матч

Дніпро-1 — Бероє (Болгарія) — 2:1

Голи: Рубчинський, 22, Адамюк, 40 — Дінков, 76

Дніпро-1 (перший тайм): Юрчук (Кінарейкін, 33), Адамюк, Нельсон, Кравченко, Вантух, Ді Франко, Рубчинський, Назаренко, Ярмолюк, Довбик, Ківінда

Дніпро-1 (другий тайм): Кінарейкін (Кожокару, 60), Чалий, Лучкевич, Сваток, Соловйов, Гуцуляк, Джурасек, Піхальонок, Білл, Демиденко, Гуаль