Долганський: У другому таймі гравці не мали чіткого розуміння дій у більшості

Наставник Ворскли шкодує, що його команда не змогла розжитися очками у грі з лідером УПЛ

Долганський: У другому таймі гравці не мали чіткого розуміння дій у більшості - Чемпіонат України

Сергей Долганский, facebook.com/fcvorskla

Виконувач обов’язків головного тренера Ворскли Сергій Долганський прокоментував мінімальну поразку від Шахтаря (0:1) у матчі 24-го туру української Прем’єр-ліги.

“Розуміли, проти якої команди граємо, і знали, як правильно діяти. Перший тайм продемонстрував, що на тлі Шахтаря ми виглядали впевнено та створювали моменти. Долю тайму вирішив епізод, коли після нашої помилки Шахтар дуже добре контратакував та забив гол. У другій половині У футболістів не було чіткого розуміння дій при грі в більшості. це команда, яка добре грає у нападі, але я незадоволений нашими діями у захистіРозуміли, проти якої команди граємо, та знали, як правильно діяти. Перший тайм продемонстрував, що на фоні «Шахтаря» ми виглядали впевнено і створювали моменти. Долю тайму вирішив епізод, коли після нашої помилки Шахтар дуже добре контратакував та забив гол. У другій половині у футболістів не було чіткого розуміння дій у грі в більшості. Ми ще не зустрічалися з командами, які грають у низькому блоці, було дуже важко наблизитися до воріт суперника через центр, і ми почали використовувати фланги, але робили це неякісно. Шахтар завжди створює моменти, це команда, яка добре грає в нападі, але я не задоволений нашими діями в захисті”.

“Завжди хочеться більше. Найголовніше, що ми не можемо грати одним складом кілька матчів поспіль, щоб був необхідний малюнок гри. Із Шахтарем не вистачало креативних виконавців, які можуть замінити, але я задоволений ставленням і тим, як футболісти сприймають інформацію. Звичайно, є куди рости, і ми шукаємо баланс між захистом і нападомЗавжди хочеться більше. Найголовніше, що ми не можемо грати одним складом декілька матчів поспіль, щоб був необхідний малюнок гри. Із Шахтарем бракувало креативних виконавців, які можуть із заміни підсилити, але я задоволений ставленням і тим, як футболісти сприймають інформацію. Звісно, є куди рости, і ми шукаємо баланс між захистом і нападом. Попереду багато роботи, але найголовніше, що є бажання та розуміння цього”.

“Матч продемонстрував, що проти Шахтаря можна грати. Головні висновки буде зроблено після проведеного аналізу”.

Дивіться також: Ворскла – Шахтар. Відео огляд матчу за 14 квітня

Нагадаємо, єдиний м’яч у полтавському матчі був забитий Данилом Сіканом у середині першого тайму. Незабаром після перерви лідер чемпіонату залишився вдесятьох після вилучення Олександра Зубкова, але команда Долганського не зуміла використати чисельну перевагу.

Ворскла в УПЛ посідає сьоме місце. У наступному турі полтавці приймуть Колос 20 квітня.

Джерело: Официальный сайт Шахтера