Дубль новачка Нкенга допоміг Олімпіку розгромити сербський Спартак в контрольному поєдинку

Ще один м'яч забив Каргбо

Фото - olimpik.com.ua

Олімпік розгромив сербський Спартак (3:0) в товариському матчі в Туреччині.

У кінцівці першого тайму Ібрагім Каргбо вивів донецьку команду вперед. Після перерви представник УПЛ забив ще два м’ячі – дублем відзначився зимовий новачок Олімпіка Тадеус Нкенг.

Відзначимо, що в першому таймі за Олімпік зіграв гравець на перегляді. Також ігрову практику отримали захисник Богдан Векляк і півзахисник Владислав Хамелюк, які приєдналися до донецької команди в січні.

Раніше в Туреччині Олімпік зіграв внічию зі Шльонском (2:2) і обіграв сербський ТСЦ (3:2).

Олімпік завершив першу частину сезону на сьомому місці в Favbet Лізі. Команда Климовського відновить чемпіонат матчем проти Динамо.

Контрольний поєдинок
Олімпік – Спартак (Суботіца, Сербія) – 3:0 (1:0)
Голи: Каргбо, 45, Нкенг, 46, 48

Олімпік (1-й тайм): Кичак – Векляк, Снурніцин, Драме (Зотько, 30), Альваренга, Хамелюк (гравець на перегляді, 30), Політило, Завійський, Тейшейра (Беніто, 30), Чогадзе, Каргбо.

Олімпік (2-й тайм): Кичак – Зотько (Снурніцин, 65), Векляк (Драме, 60), Лебеденко, Пасіч, Цимбалюк, Беніто, Політило (Хамелюк, 60), Романовський (Тейшейра, 60), Чогадзе, Нкенг.