Дубль Прядуна допоміг Металісту обіграти Ворсклу у результативному матчі

Харківська команда піднялася на третє місце у турнірній таблиці УПЛ

Металіст – Ворскла – 3:2 огляд матчу, відео голів за 15 жовтня

Фото - upl.ua

У матчі сьомого туру чемпіонату України Металіст переміг Ворсклу з рахунком 3:2. Зустріч відбулася у Ужгороді на стадіоні Авангард.

Перший гол у матчі був забитий наприкінці першого тайму – у складі Металіста відзначився нападник Максим Прядун. Після перерви харківська команда забила другий гол зусиллями Олександра Каплієнка.

За кілька хвилин Ворскла відповіла влучним ударом Андрія Кравчука, але буквально у наступній атаці Прядун оформив дубль. До кінця гри полтавці зуміли скоротити відставання до мінімуму завдяки голу Марлісона, але на більше їх не вистачило.

Після цього матчу Металіст набрав 13 очок і перемістився на третю позицію в турнірній таблиці УПЛ. У Ворскли 7 очок і 10-е місце.

У наступному турі чемпіонату України Металіст зіграє проти Динамо, а Ворскла гратиме з Рухом.