Дублі Тете і Соломона допомогли Шахтарю розгромити Десну

Гірники продовжують гонитву за Динамо

Мариуполь – Шахтер где смотреть онлайн трансляцию матча

Шахтер. Фото - shakhtar.com

Шахтар на НСК Олімпійський розгромив Десну (4:0) в матчі 18-го туру Favbet Ліги.

На 34-й хвилині Тете вивів Гірників вперед. Бразилець реалізував пенальті, призначений після перегляду відеоповтору. Десна могла відігратися до перерви, але не реалізувала свої моменти.

Ближче до кінця зустрічі Шахтар зняв всі питання про переможця матчу, забивши три м’ячі за п’ять хвилин. Дубль зробив Манор Соломон, ще один гол на рахунку Тете.

Шахтар набрав 39 очок і продовжує погоню за Динамо, яке сьогодні перемогло Зорю (2:0). Команда Луїша Каштру поступається біло-синім чотири очки. Десна залишилася на четвертій позиції Favbet Ліги.

18 березня Шахтар в Києві прийме Рому в матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи. Перший поєдинок завершився перемогою Вовків з рахунком 3:0.