Епіцентр зіграв унічию з Вересом у першому перехідному матчі УПЛ

Матч-відповідь відбудеться 2 червня

Епіцентр - Верес 1:1 огляд матчу, відео голів за 29 травня

Эпицентр - Верес, фото - ФК Верес

У першому стиковому матчі за право виступати в українській Прем’єр-лізі наступного сезону Епіцентр зіграв унічию з Вересом з рахунком 1:1. Зустріч відбулася на стадіоні “Лівий берег”.

Рахунок у поєдинку було відкрито в середині першого тайму – далеким ударом відзначився Владислав Мороз. Після перерви Верес довгий час не міг зрівняти рахунок, але все ж таки відігрався на 80-й хвилині зусиллями Миколи Гайдучика, який вийшов на заміну.

Матч-відповідь між командами відбудеться 2 червня. В іншому поєдинку ігрового дня сьогодні зіграють Оболонь та Лівий Берег.

Нагадаємо, Епіцентр у турнірній таблиці «чемпіонської» групи Першої ліги посів четверте місце. Верес завершив сезон в УПЛ на 13-й позиції.