Федик: “Маріуполь нічого не створив біля наших воріт, але за хорошу гру три очки не дають”

Коуч львів'ян вважає, що потрібно покращувати реалізацію

иван федык

Иван Федык, fcrukh.com

Головний тренер Руху Іван Федик прокоментував сьогоднішню нічию в матчі Favbet Ліги з Маріуполем (0:0). За його словами, львів’яни повністю переграли суперника, але не змогли забити.

“Ми повністю володіли ініціативою на полі і контролювали гру. Єдине, що нам сьогодні не вдалося – це забити гол. Грали тільки на перемогу, діяли агресивно, але так буває. Маріуполь нічого не створив сьогодні біля наших воріт, втім, за хорошу гру три очки не дають. Будемо робити висновки”, – заявив Федик.

“По перерві суперник замінами відреагував на перипетії на полі, тому в другому таймі у нас було трохи менше моментів, ніж у першому. Вчора на тренуванні Микола Кухаревич отримав невелике ушкодження, тому так пізно сьогодні з’явився на полі. Загалом Данило Кондраков демонстрував непогану гру.

В перерві акцентував увагу хлопців на тому, що не вистачає реалізації, що потрібно забити гол. Воротар суперника добре зіграв і кілька разів виручив свою команду. Після гри я підбадьорив команду, підтримав футболістів тому, що ми грали краще, ніж Маріуполь. У Приазовців три основні гравці захворіли. У нас також випали сьогодні три футболісти основи. Не думаю, що на цьому потрібно робити акцент. Маріуполь – це команда УПЛ, яка вище за нас у турнірній таблиці. Плідно працюватимемо, щоб поліпшити нашу реалізацію. Ми повинні забивати голи”.

Дивіться також: Нульова нічия Руху та Маріуполя в УПЛ (відео)

Рух залишився на передостанній позиції турнірної таблиці Прем’єр-ліги, а Маріуполь займає восьму сходинку. Приазовці перед матчем повідомили про зараження коронавірусом семи гравців і головного тренера Остапа Маркевича.

У наступному поєдинку УПЛ Рух 28 листопада зіграє проти Олександрії, Маріуполь 27 листопада зустрінеться з ПФК Львів.