Гол Селезньова приніс Минаю перемогу над Согдіаною у спарингу

Друга перемога закарпатської команди на зборі у Туреччині

Гол Селезньова приніс Минаю перемогу над Согдіаною у спарингу - Чемпіонат України

Евгений Селезнев, facebook.com/minajfootballclub

Мінай мінімально обіграв Согдіану з Узбекистану у контрольному матчі на зборі у Туреччині. Автором єдиного м’яча у поєдинку став Євген Селезньов, який реалізував пенальті у другому таймі.

Зазначимо, що Согдіана могла відігратися на 80-й хвилині, але гравець узбецької команди не був точним з одинадцятиметрової позначки.

Раніше на зборі в Туреччині команда Володимира Шарана поступилася Пахтакору (0:1), обіграла грузинську Ділу (2:1) та зіграла внічию з данським Брабрандтом (0:0). Заключний спаринг Минай проведе завтра, 20 лютого, проти першолігового Агробізнесу.

На зимову паузу Минай пішов на 15-му місці в українській Прем’єр-лізі. Закарпатська команда відновить чемпіонат 25 лютого матчем проти Зорі.