Гол Вітіньо приніс Динамо перемогу над чорногорським Рударом у контрольному поєдинку

Завтра команда Луческу зустрінеться із тбіліським Динамо

Динамо - Рудар 1:0 огляд матчу, відео голів за 7 лютого

Витиньо, facebook.com/fcdynamoua

Динамо провело четвертий товариський матч на другому зборі у Туреччині. Чемпіон України мінімально обіграв чорногорський Рудар – 1:0.

Єдиний м’яч у поєдинку було забито на 84-й хвилині. Перемогу киянам приніс точний удар бразильського вінгера Вітіньо.

Раніше в Туреччині команда Мірчі Луческу обіграла Чукарічки (3:2) та Лудогорець (4:1), а також зіграла внічию з Левськи (1:1). Завтра, 8 лютого, біло-сині зіграють із Динамо Тбілісі. Початок о 16:00 за київським часом.

Динамо посідає друге місце в українській Прем’єр-лізі та програє Шахтарю два очки. Біло-сині відновлять чемпіонат 26 лютого, коли зіграє з Інгульцем у 19-му турі.

Товариський матч

Динамо – Рудар – 1:0 (0:0)
Гол: Вітіньо, 84

Динамо (перший тайм): Бущан – Кенджера, Бурда, Сирота, Дубінчак – Бражко, Гармаш, Антюх, Вербіч, де Пена – Кулач

Динамо (другий тайм): Бойко – Тимчик, Забарний, Боль, Караваєв – Сидорчук, Буяльський, Шапаренко, Циганков, Вітіньо – Ванат (Беседін, 75)