Бразилець не пропускає вже 360 хвилин

Голкіпер СК Дніпро-1 Валеф оновив клубний рекорд за кількістю хвилин без пропущених голів в УПЛ - Чемпіонат України

Макс Валеф, фото - scdnipro1.com.ua

Голкіпер СК Дніпро-1 Макс Валеф не пропустив жодного гола у чотирьох стартових матчах чемпіонату. Бразилець оновив клубний рекорд за кількістю хвилин без пропущених голів в УПЛ – 360.

Раніше досягнення належало Валерію Юрчуку, який у сезоні-2020/21 не пропускав упродовж 344 хвилин.

У матчі 5 туру чемпіонату України Дніпро-1 переміг ПФК Львів (3:0). Команда Олександра Кучера виграла 4 із 4 матчів чемпіонату із загальним рахунком 11:0. Нагадаємо, матч проти Олександрії було перенесено на 16 листопада.

Дніпро-1 посідає друге місце у турнірній таблиці УПЛ. У наступному турі команда Кучера зіграє із Зорею 9 жовтня.