Інгулець обіграв Олімпік і здобув історичну першу перемогу в Favbet Лізі

Дебютант УПЛ забив два м'ячі після грубих помилок голкіпера Олімпіка

Ингулец - Олимпик. Фото - facebook.com/FCInhulets

У заключному матчі 11-го туру Favbet Ліги Інгулець в Кропивницькому переміг Олімпік з рахунком 2:1. Це перша перемога клубу з Петрово в елітному дивізіоні чемпіонату України.

Інгулець повів в рахунку на 17-й хвилині зустрічі. Ніка Сітчінава скористався помилкою голкіпера Олімпіка Бетіма Альімі і вразив порожні ворота.

На 54-й хвилині Младен Бартулович подвоїв перевагу Інгульця. Хорват подав зі штрафного – Альімі не зміг зловити м’яч і пропустив його між ніг.

У компенсований час Олімпік скоротив відставання в рахунку – Захеді Шахаб реалізував пенальті. Іранець очолив бомбардирські перегони УПЛ.

Інгулець набрав десять очок і займає 10-е місце в турнірній таблиці Favbet Ліги. Олімпік йде на 9-й позиції.

У наступному турі Інгулець 5 грудня на виїзді зіграє проти ПФК Львів, Олімпік 6 грудня прийме Рух.