Інгулець здобув першу перемогу в сезоні, обігравши Зорю

Все вирішив гол Марусича наприкінці першого тайму.

Інгулець – Зоря 1:0 огляд матчу, відео голів за 8 листопада

Фото - ФК Ингулец

Інгулець мінімально обіграв Зорю у матчі 12-го туру УПЛ – 1:0. Поєдинок відбувся у Києві на НТК імені Баннікова.

Господарі реалізували свою перевагу на полі наприкінці першого тайму. Максим Марусич забив після точної передачі Артема Смолякова.

На 51-й хвилині форвард Зорі Назарій Русин не реалізував пенальті. Це допомогло команді Сергія Лавріненка впевнено зіграти у захисті у другому таймі та довести справу до першої перемоги у сезоні.

Інгулець піднявся у турнірній таблиці УПЛ на 13-те місце, набравши 7 очок. Зоря залишилася на 3-й позиції.

13 листопада команда з Петрового зіграє проти Металіста 1925, а Зарю чекає поєдинок із Шахтарем.