Климовський: “Перевага в грі була на нашому боці, але голи забивав Інгулець”

Донеччани стали першою командою, кого Інгулець зумів перемогти в УПЛ

Игорь Климовский, facebook.com/fcolympicdonetsk

Головний тренер донецького Олімпіка Ігор Климовський висловився з приводу поразки своєї команди в матчі Favbet Ліги з Інгульцем (1:2). За його словами, сьогодні м’яч “не ліз у ворота суперника”.

“Хочу привітати Інгулець з першою перемогою в УПЛ. Що можна сказати по грі? На перших хвилинах ми могли відкривати рахунок, але м’яч сьогодні просто не хотів лізти в ворота. На мій погляд, перевага в грі була на нашому боці, але голи забивав Інгулець . Так, наш голкіпер допустив помилки, але, варто врахувати, що він тренувався з нами всього лише один день і це було передігрове тренування”, – повідомив Климовський.

“Перед другим таймом ми провели бесіду з хлопцями, вказали їм на помилки, сказали, що потрібно додавати. І, дійсно, ми виглядали краще після перерви, створили кілька моментів, але не змогли втілити їх в гол. У нас було два попадання в поперечину , пенальті, ще кілька моментів.

Якість газону теж ускладнювало завдання. Важко на такому полі розкривати оборону суперника, який практично всім складом відійшов назад, грав компактно, не залишаючи вільних зон. Хочу подякувати хлопцям, у мене немає до них претензій. Сьогодні – не наш день “.

Олімпік посідає дев’яте місце турнірної таблиці чемпіонату України, а Інгулець піднявся на десяту сходинку. У наступному турі донеччани 6 грудня зустрінуться з Рухом, команда з Петрово 5 грудня зіграє проти Львова.