Колос і Десна розписали результативну нічию

Обидва м'ячі гри були забиті з пенальті

Лысенко Колос

Владимир Лысенко. Фото - facebook.com/fckoloskovalivka

У матчі 11-го туру Favbet Ліги Колос в Ковалівці зіграв внічию з чернігівською Десною – 1:1.

Обидва м’ячі поєдинку були забиті в першому таймі з пенальті: спершу одинадцятиметровий на 12-й хвилині реалізував Володимир Лисенко, а потім в складі Десни з точки відзначився на 27-й хвилині Пилип Будківський.

Відзначимо, що в другому таймі за команду з Чернігова забив Юхим Конопля, але арбітр Віталій Романов відмінив взяття воріт після перегляду VAR. А в кінцівці зустрічі суддя видалив у гостей Максима Імерекова.

Десна як і раніше знаходиться на четвертому місці, а Колос піднявся на кілька позиції і тепер займає п’ятий рядок. У наступному матчі команда Олександра Рябоконя 6 грудня зустрінеться з Ворсклою, а підопічні Руслана Костишина в той же день зіграють проти Олександрії.