Колос програв Лівому Берегу в спарингу

Мінімальна поразка команди Руслана Костишина

Колос програв Лівому Берегу  в спарингу

Фото - ФК Колос

Колос у Ковалівці мінімально програв Лівому Берегу (0:1) в контрольному матчі в рамках підготовки до нового сезону.

Лівий Берег, який почне сезон у Другій лізі, забив переможний гол на 15-й хвилині.

У наступному товариському матчі Колос в рідних стінах прийме Олександрію. Гра запланована на 7 липня.

Відзначимо, що в складі команди Руслана Костишина зіграли три футболісти, які знаходяться на перегляді.

Колос зайняв четверте місце в Favbet Лізі і виступить в Лізі конференцій.

Контрольний матч

Колос – Лівий Берег – 0:1 (0:1)

Гол: Запорожан, 15

Склад Колоса (1-й тайм): Волинець, Новак, Золотов, Гавриш (к), Задоя, Костишин, Богданов, Салабай, Данфа, гравець на перегляді, гравець на перегляді

Склад Колоса (2-й тайм): Фесюн, Петров, Чорноморець, Ставничий, Матіа, Мілько (Литвинов, 65), Сорокін, Альваро, Сенько, Лисенко, гравець на перегляді